Yönetici 2020 Pro Tema GPL Genel Bakış:

2020’yi WordPress Kontrol Paneliniz için büyük bir yükseltme yapın. Temiz ve modern bir WordPress yöneticisini tanıtmak tema aerodinamik bir gösterge paneli, Google Analytics Entegrasyonu, güçlü medya kütüphanesi, karanlık mod, beyaz etiket ve çok daha fazlası ile.

Admin 2020, Klasik WordPress Kütüphanesi’nden% 50’ye kadar daha hızlı olan yepyeni bir içerik kütüphanesi ile birlikte geliyor. Gelişmiş filtreler, klasörler, hızlı önizlemeler ve düzenlemelerle tüm yayınlarınızı, sayfalarınızı ve özel yayın türlerinizi tek bir ekranda bir araya getirin.

Admin 2020 v2 tamamen modüler bir şekilde tasarlanmıştır. Yani özellik setlerinden herhangi biri belirli kullanıcılar için döndürülebilir veya devre dışı bırakılabilir ve her modül birbirinden bağımsız çalışacak şekilde üretilmiştir.

Admin 2020 ile medyanızı, yayınlarınızı, sayfalarınızı veya cpts’lerinizi düzenleyebilmeniz için güçlü bir klasör sistemi elde edersiniz.

Eklenti bildirimleri bazı durumlarda gereklidir, bazılarında düpedüz tahriş edicidir. Yani, hepsini körü körüne saklamak yerine, hepsini hareket ettirdik.

Eklenti bildirimleri, güncellemeler, nags ve diğer şeyler artık yönetici çubuğundaki üst çan simgesinden kolayca erişilebilen bir tuval dışı alanda yaşıyor.