İştirakler için Şema Optimize Edilmiş WordPress Teması.

Blogunuzu güçlendirmek için en güçlü bağlı kuruluş pazarlama temasıyla başlayın.

6 Çarpıcı Başlık Tasarımları.

Blogunuzun süper profesyonel görünmesini sağlamak için önceden hazırlanmış 6 başlık tasarımı alın. İstediğiniz herhangi bir tasarımı seçin ve blogunuza profesyonel bir satış ortağı pazarlama blogunun hissini verin.

Çarpıcı Anasayfa Düzenleri.

Profesyonel blogcular ve bağlı pazarlamacılar için iyi tasarlanmış ana sayfa tasarımları. Blogunuza çarpıcı ızgara düzenleri, tam genişlikte özellikli görüntü düzeni ve ızgaralı tam genişlikli düzen yardımıyla profesyonel bir tasarım verin.

Tipografi.

Web sitesi tipografiniz için mükemmel tasarımı oluşturmak için AffiliateBooster Tema tipografi ayarlarını kullanın. WordPress özelleştiricisi içinde site genelindeki yazı tiplerini, başlıkları, düğmeleri, bağlantıları ve çok daha fazlasını kolayca değiştirin.

İştirak Güçlendirici Tema GPL – Profesyonel İştirakler için iyi tasarlanmış bir Tema.

Güçlü WordPress teması iştirakler için burada. Blogunuzun tam kontrolünü elinize alın ve en iyi yazı tiplerini ve renk kombinasyonlarını seçerek kişiselleştirilmiş bir his verin.

Şema Optimize Edildi – Doğrulanmış HTML, yerleşik schema.org yapılandırılmış verileri ve yıldırım hızında yükleme süreleri

Ultra Hızlı Yükleme – Bağlı Kuruluş, sayfa hızı göz önünde bulundurularak yerden geliştirilmiştir. Hızlı yüklenen blogunuzun keyfini çıkarın.

Kolay Özelleştirme – Özelleştirici ve Bireysel Sayfa Ayarları ile web sitesindeki değişiklikler kolaylıkla yapılabilir.

Tipografi Kontrolü – Tipografiyi doğrudan Özelleştirici’de ayarlayın. Gövde, paragraf, bağlantılar ve başlık tipografisini kolaylıkla değiştirin.

Renk Kontrolü – Tema renklerini doğrudan Özelleştirici’de ayarlayın. Tema arka planının rengini, içerik arka planını ve daha fazlasını değiştirin.

% 100 Gutenberg Uyumlu –% 100 Gutenberg uyumlu tema, dönüşüm için optimize edilmiş bloklar eklemek için süper güç sağlar.