Astra Premium Siteler GPL’ye Genel Bakış

Herkesin boş bir sayfa ile başlaması ve eksiksiz bir web sitesi tasarlaması kolay değildir. Bazı başlangıç içeriği ve kurulumları olan bir başlangıç noktası, olasılıklar ve nihai sonucun nasıl olabileceği hakkında bir fikir verdiği için her zaman yararlıdır.

Bugün Astra Sites’ı başlattığımız için çok mutluyuz. Astra kullanıcılarına tek bir tıklamayla içe aktarabilecekleri bir dizi güzel web sitesine erişim sağlayan basit bir eklentidir.

Bu nasıl çalışıyor?

İndir Astra WordPress deposundan siteler eklentisi. Yüklendikten sonra, doğrudan Bulut Kütüphanemizden bir dizi siteye sahip olduğunu göreceksiniz. Göz atın ve istediğiniz siteyi seçin.

Premium Başlangıç Şablonları – Lisansı Yükleme ve Etkinleştirme

Dokümanlar » Başlangıç Şablonları » Premium Başlangıç Şablonları – Lisansı Yükleme ve Etkinleştirme

Başlangıç Şablonları kitaplığında, PREMIUM etiketli şablonlara yalnızca Temel Paket veya Büyüme Paketi sahibi olanlar erişebilir.

Temel Paket veya Büyüme Paketi’ni satın aldıktan sonra, eklentiyi yüklemek ve lisansını etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin. Lisansı etkinleştirmek, ‘ Premium ’ etiketi ile başlangıç şablonlarını içe aktarmanıza olanak tanır.

Astra Ücretsizdir. Şimdi ve Sonsuza dek.

Güzel web siteleri oluşturmanın pahalı olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden Astra herkes için ücretsizdir. Ücretsiz başlayın ve uygun fiyatlı paketlerle genişletin

Kesintisiz WooCommerce Entegrasyonu

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için mükemmel temayı mı arıyorsunuz? Astra, sezgisel ve daha derin entegrasyon sunan en hızlı, esnek ve ücretsiz WordPress temasıdır WooCommerce. Eşsiz özellikleri ve sayısız özelleştirmeleri ile markanıza uygun bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Gutenberg Blokları – Sorunsuz Uyumluluk

Gutenberg’in resmi yayınlanmasından önce bile Astra, Gutenberg uyumlu hale gelen ilk temalar arasındaydı. Yıllar geçtikçe, bu uyumluluk güçlendi.

Bugün Astra, Gutenberg için en kapsamlı ücretsiz başlangıç şablonları kütüphanesini, editörle özel düzenler oluşturma yeteneğini sunuyor ve Gutenberg bloklarını ’ stil ve aralıklarını otomatik olarak yönetiyor.

Önceden Oluşturulmuş Web Siteleri – Başlangıç şablonları kütüphanemizden piksel mükemmel kullanıma hazır web sitesi demolarını kullanarak web sitesi tasarım süresini azaltın.
Kod Olmadan Özelleştir – WordPress Customizer’daki bir dizi seçenekle tasarımı değiştirin. Kodlama bilgisi gerekmez!
Sayfa Oluşturucular İçin Üretilmiştir – Astra size sayfa başlığını ve kenar çubuğunu kapatma olanağı verir. Tam tasarım özgürlüğüne sahip tam genişlikli sayfalar oluşturun.
Süper Hızlı Performans – Astra hız için yapılır. Piyasadaki en hafif temadır ve eşsiz performans sunar.

Her Şeyi Kolayca Özelleştirin

Web siteniz sadece hızlı olmakla kalmayacak, aynı zamanda görsel tema özelleştiricimiz ile hızlı ve kolay bir şekilde tam olarak nasıl görüneceğini gösterebileceksiniz!

Bu alanda, web sitesi kabı, üstbilgi, blog, arşivler, tek sayfalar, yayınlar, kenar çubuğu ve altbilginin düzeni yönetilebilir.

Renkleri ve yazı tiplerini kolayca ayarlayın! Markanızla entegre olan yazı tiplerini ve renkleri ayarlamanın önemli olduğunu biliyoruz.