BuddyBoss Tema GPL Genel Bakış

BuddyBoss GPL üzerine inşa edilmiştir WordPress, başarılı bir çevrimiçi işletmeyi başlatmak ve ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliğe, kontrole ve özgürlüğe sahip olmanızı sağlayan açık kaynaklı bir platform, tipik SaaS platformları gibi kapalı bir sistem tarafından geri tutulmadan.

Üzerinde inşa etmenizi kolaylaştırıyoruz WordPress, dünyanın 1 numaralı açık kaynak platformu başarılı bir çevrimiçi platform oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz esneklik, kontrol ve özgürlük.

Online Kurs Satma

BuddyBoss, kitlenizi oluştururken ve gelirinizi artırırken bilginizi ve tutkunuzu paylaşmayı kolaylaştırır.

Platform, ilgi çekici bir öğrenme deneyimi için yapılandırılmış eğitim, mikro öğrenme, sosyal öğrenme ve oyunlaştırma sağlar. BuddyBoss App entegrasyonu sayesinde kendi beyaz etiketli mobil uygulamanız da olabilir, böylece çalışanlarınız hareket halindeyken öğrenebilir.

Çevrimiçi Topluluklar

Çevrimiçi bir topluluk, takipçilerinizin veya müşterilerinizin markanız altında bağlantı kurmasını sağlar. Üyeler forumlar ve gruplar içindeki konularda birbirleriyle bağlantı kurabilir ve birbirleriyle bağlantı kurabilirler.

Bu, sadakat oluşturmanıza, geri bildirim toplamanıza, daha fazla değer sağlamanıza ve kitlenizin markanızla meşgul olmasına yardımcı olabilir. BuddyBoss App entegrasyonu ile kendi mobil uygulamanızı başlatabilir ve topluluğunuzu hareket halindeyken bağlı tutabilirsiniz.

Çevrimiçi Üyelik Programları

Yinelenen ve güvenilir bir gelir akışı oluştururken üyelerinize değer sağlayın. Topluluğunuzu meşgul etmek için topluluk ve oyunlaştırma özelliklerini kullanın.

Kendi mobil uygulamanızı başlatmak için BuddyBoss App entegrasyonundan yararlanın ve hareket halindeyken herkesin bağlantıda kalmasına ve eğitime erişmesine izin verin.

Üyeleriniz iş yükünüzü azaltırken birbirinizden öğrenebilir, markanızın değerini artırabilir.

Kurumsal Eğitim

İş gücünüzü eğitmek ve çalışanlarla bağlantı kurmak ve onlarla bağlantı kurmak için merkezi bir merkeze sahip olmak, günümüzün rekabetçi pazarında başarılı olmanın anahtarıdır. BuddyBoss, öğrenciye ve öğrenme deneyimine odaklanmanıza yardımcı olur.

Çözüm, ilgi çekici bir öğrenme deneyimi için yapılandırılmış eğitim, mikro öğrenme, sosyal öğrenme ve oyunlaştırma sağlar.

BuddyBoss App entegrasyonu sayesinde kendi beyaz etiketli mobil uygulamanız da olabilir, böylece çalışanlarınız hareket halindeyken öğrenebilir.

WordPress Avantajı

BuddyBoss, başarılı bir çevrimiçi işletmeyi başlatmak ve ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliğe, kontrole ve özgürlüğe sahip olmanızı sağlayan açık kaynaklı bir platform olan WordPress üzerine kurulmuştur, tipik SaaS platformları gibi kapalı bir sistem tarafından geri tutulmadan.
Üzerinde inşa ederken

Herhangi bir yardım için şimdi bizimle iletişime geçin.