Listeo GPL Temasına Genel Bakış

Liste bir hepsi bir arada WordPress dizin teması ön uç kullanıcı panosuyla, yerleşik rezervasyon sistemi, özel mesajlaşma ve daha birçok muhteşem özellik!
Ücretli uzantı ve kodlama bilgisi gerekmez.

Benzer bir profesyonel dizin ve ilanlar web sitesi oluşturun TripAdvisor, Yelp, Airbnb, Booking.com, Tripping, FlipKey, HomeAway veya benzeri dakikalar içinde!

Kullanıcı Kontrol Paneli

Liste, listelerin, rezervasyonların, paketlerin, profil ayrıntılarının ve özel mesajların kolayca yönetilebileceği kullanıcı dostu bir ön uç gösterge tablosuna sahiptir.

Gelişmiş Rezervasyon Sistemi

  • kiralamaKullanıcılar tarihleri girip çıkmayı seçebilir, misafirler rezervasyon yaptırmak için ev sahibine bir talep gönderir ve ev sahibi kabul ettikten sonra talep kullanıcısı, ayrılan süre boyunca tüm tutar için ücretlendirilebilir. Ana bilgisayar takvim kullanılabilirliğini yönetebilir ve belirli günler için farklı fiyatlar belirleyebilir.
  • HizmetlerListe kullanıcıları aracılığıyla ör. restoranlar, araba yıkamaları, berberler vb. Zaman aralıkları ana bilgisayar tarafından ayarlanmamışsa bir tarih ve saat aralığı veya belirli bir saat seçebilirler. Ayrıca rezervasyon için ücretlendirilebilir.
  • EtkinliklerHer türlü mekan veya etkinlik için çevrimiçi biletleme sistemi. Kullanıcılar web sitenize etkinlik listeleri ekleyebilir ve bu etkinlikler için bilet satabilirler.

Web Sitenizden Para Kazanma

Web sitenizden para kazanmak artık bir efsane değil ve herkes tarafından yapılabilir. Liste ile müşterilerinizden listeleme gönderimi, teklif paketleri veya aylık abonelik başına ücret alabilirsiniz – seçim sizin.

Hepsi bu değil! Her rezervasyon hizmeti için ücret talep edebilirsiniz!

Örneğin:
Daire rezervasyon hizmeti bulunan bir girişin sahibi her gün için $ 50 sabit bir fiyat belirlerse ve% 10 ayarlarsanız% rezervasyon hizmeti ücreti $ 5 alacak ve geri kalanını ( $ 45 ) satıcıya ödeyeceksiniz. Satıcılar, rezervasyonlardan, ödeme geçmişinden ve ödeme yöntemini ayarlayabilecekleri gösterge tablosunda ek bir “ Cüzdan ” sayfası alacaktır.

Çeşitli Harita Sağlayıcıları

Google Haritalar API fiyatlandırması sizi düşürdü mü? OpenStreetMap, MapBox, Bing Maps, Thunderforest veya HERE haritaları gibi alternatifleri kullanabilirsiniz.

Dahası, Liste ayrıca OpenStreetMap tarafından desteklenen bir konum otomatik tamamlama özelliğini de destekler, bu da bunun için bile Google API kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Diğer temalarda bulunmayan Liste – ‘e özeldir! En iyi UX / UI uygulamalarıyla geliştirmeye özen gösterdik ve Google’ın otomatik tamamının yanı sıra çalışıyor.

Karanlık mod

Liste, koyu tema severler için çarpıcı Karanlık Mod’a sahiptir. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda mükemmel kullanıcı deneyimi.

Özel Mesajlar

Liste, kullanıcıların ve listeleme sahiplerinin birbirleriyle iletişim kurabileceği akıllı bir özel mesajlaşma sistemi ile birlikte gelir.