Masterstudy Tema GPL – LMS WP Eğitim, e-Öğrenim ve Çevrimiçi Kurslar Teması

MasterStudy GPL – Eğitim WordPress teması Elementor ile tamamen uyumludur!

 • Profesyonel Kurs Oluşturucu
 • Gelişmiş Sınav
 • Damla Besleme İçeriği
 • Para Kazanma ve Eğitmen Ödemeleri
 • Ücretli Zoom Web Seminerleri
 • Ekstra Ücret Yok, Ekstra Eklenti Gerekmiyor.
Öğrenme Yönetim Sisteminizin her yönünü tek bir yerden kontrol edin.

Vue.js sayesinde Masterstudy’deki her şey son kullanıcılar için süper hızlı ve sezgisel yükleniyor.

Elementor Sayfa Oluşturucu

Dünyanın önde gelen sayfa oluşturucusuyla tam uyumluluk, web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak oluşturucu, basitleştirilmiş düzenleme ve tasarım süreci, profesyonel özellikler, canlı önizleme ve hızlı çalışma. Elementor’un sınırsız olanaklarıyla web sitenizi tasarlayın. Görsel kontroller kullanarak eğitim web sitenizin her sayfasını özelleştirin ve herhangi bir cihazda iyi görünmeleri için duyarlı hale getirin.

Sertifika Oluşturucu

Başlangıçta tasarlanmış sertifikalar oluşturmak için kullanımı kolay bir oluşturucu. Yüksek kaliteli görüntüler ekleyin, birden çok yazı tipi seçeneği arasından seçim yapın, şablonları kaydedin ve önemli içerik öğelerini sertifikaya yerleştirmek için sürükle ve bırak araçlarını kullanın. Tüm siteye sertifika uygulayın veya kursun belirli kategorisini seçin.

Zoom Video Konferansı Entegrasyonu

Yakınlaştırma entegrasyonu, iki güçlü sistem bağlamanızı sağlar MasterStudy ve Zoom Video Konferansları ve öğrencilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurun. Yeni — web konferansı türünün tadını çıkarın ve Masterstudy ile çevrimiçi işbirliğinizin seviyesini artırın!

MasterStudy’de Canlı Akış Videoları

Canlı Akış, e-öğrenme ve çevrimiçi eğitim için inanılmaz bir çözümdür. Hem öğrenciler hem de eğitmenler çevrimiçi öğretme ve öğrenme fırsatından faydalanacaktır. Canlı Akış dersleri, öğrencilere eğitmeni dinleme, görme ve takip etme, ayrıca Canlı modda hemen cevap alma ve cevap alma fırsatı verecektir.

MasterStudy Mobil LMS Uygulaması zaten burada!

LMS web sitesi ile uyumlu öğrenme uygulaması muhtemelen müşterilerimizin en popüler isteklerinden biridir. Ve bugün sonunda sizin için kullanılabilir. Güçlü, yenilikçi ve eksiksiz bir uygulama — MasterStudy Mobile LMS Uygulaması en yüksek kaliteye karşılık gelir ve müşterilerimizin hem iOS hem de Android platformlarıyla uyumlu güzel uygulamalar oluşturmasını sağlar. MasterStudy Uygulamasını buradan indirin!

Güçlü MasterStudy LMS Arka Uç Arabirimi!

MasterStudy LMS Arka Uç, başarılı kurs oluşturmanın anahtarıdır. LMS yönetici paneli mükemmel koşullar yaratır, böylece şimdiye kadarki en iyi deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sezgisel kurs oluşturucu ve kapsamlı LMS ayarları, kullanım kolaylığı, güzel tasarım ve verimliliği başarıyla birleştirir. Ayarlarda kolayca gezinin ve yönetin, her adımda saniye harcamak istediğiniz her şeyi zahmetsizce bulun.

SCORM Masterstudy

MasterStudy Temasındaki SCORM Eklentisi, kurslar oluşturmak ve LMS’nizle satmak için Adobe Captivate veya Articulate Storyline 2 gibi farklı içerik yazma araçlarını kullanmanıza olanak tanır. LMS’ye kurs yüklemeniz yeterlidir. E-Öğrenim içeriğinin SCORM uyumluluk standartları sayesinde, MasterStudy dahil olmak üzere herhangi bir öğrenme yönetim sisteminde kullanabilirsiniz.

Benzer dersler bölümünü İlgili Kurslar bölümünde gösterin. Kullanıcı ilgi alanı ile ilgili görüntüleme kurslarını etkinleştirin. Görünüm tasarımını yazara, kategoriye veya seviyeye bağlı olarak yönetin. Müşterilerin ilgilendikleri alanda daha fazla seçenek bulmasına izin verin.

Misafir kasası

Web sitenizde konuk kasasını etkinleştirin. Yeni müşterilerinizin bir hesap açmadan satın alma yapmasına ve kasaya girmesine izin verin. Zamandan tasarruf edin ve satın alma sürecini basitleştirin.

BuddyPress Eklentisi ile entegrasyon

BuddyPress gibi inanılmaz derecede kullanışlı bir işlevselliğe sahiptir Ders Grupları, Etkinlik Beslemeleri, Ders mesajlaşma, İleri Profiller, ve çok daha fazlası. MasterStudy artık BuddyPress ile tamamen entegre. BuddyPress ve Masterstudy – ile En İyi Eğitim WordPress temalarından biri olan en iyi öğrenme topluluğunu kolayca oluşturun.

Grup Kursları Satın Alma

 Grup Kursları özelliği kurslarınızı şirketlere ve kuruluşlara satmak istiyorsanız tamamen uygundur. Grup yöneticisi grubun üyelerini ekleme ve kaldırma olanağına sahip olacaktır. Grup yöneticisinin grup üyelerinin ilerlemesini kontrol edebileceği bir ön uç paneli geliştirdik. Son zamanlarda, grup lideri ( yöneticisi ) izinlerini başka bir kullanıcıya aktarabilir.

Ödevler

Ödevler – öğrencileri iki tür ek görevle meşgul etmek için gelişmiş bir özellik: yüklemeler ve denemeler. Yüklemeler çeşitli dosya formatlarını destekler. Eğitmen amacına en uygun olanı seçebilir ve maksimum dosya boyutundaki sınırlamayı ayarlayabilir. Ödevler, öğrencilerin uzun cevaplı makaleler sunmalarını ve kapsamlı bir bilgi kontrolü yapmalarını sağlar. Eğitmenler ayrıca öğrencileri ’ performansını derecelendirebilir ve not bırakabilir.

MasterStudy Ders malzeme ekleri

Ders materyalleri özelliği eğitmenlerin derslere ve derslere çeşitli dosyalar ekleme. Öğrencilerin öğrenme materyallerini daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için ses ve video dosyaları, resimler ve klasörler yükleyin. Ekstra yazılıma gerek yok. İşleve sırasıyla ders ve ders ayarlarından erişilebilir.

Nokta Ödül Sistemi

Nokta Ödül Sistemi özelliği öğrenciler için olağanüstü bir deneyim yaratmak için burada. Web sitesindeki farklı etkinlikler için öğrencilere puan verme sistemidir: kayıt, kurs tamamlama, sınavlar ve diğerleri, ve puanlarını yeni kurslar için kullanmaları için inanılmaz bir fırsat. Sadece birkaç tıklamayla sitenizde puan değişim formunu oluşturun, ayarlayın ve satışları ve katılımı artırma ve daha iyi katılım elde etme şansını yakalayın.

İstatistikler ve ödemeler

İstatistikler ve ödemeler doğru bir Finansal Sistem ile site finansmanınızı kontrol etmek için güçlü bir özelliktir. Hangi kursların en az sattığını analiz etme ve toplam geliri artırma yeteneği veren istatistik verileriyle satışların güçlü bir şekilde yönetilmesidir. Yazarlarınıza Ödeme Oranı desteği ile ödeme yapın, otomatik ödemeleri cron ile ayarlayın ve katkıda bulunanlarınızı ödüllendirin.

Gelişmiş Sınavlar

Sınavlar önemlidir, bu yüzden onu eğitim temasının gelişmiş bir özelliği haline getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çok sayıda esnek araç hizmetinizdedir. Kursları istediğiniz gibi ayarlayın, farklı soru türlerini kullanın, zaman sınırları belirleyin, geçiş notunu kontrol edin, sonuçları gösterin, sınavın tekrar alınmasına izin verin ve çok daha fazlasını yapın.

Sınavdaki Soruları Sayfalandırmak

Bir sınavı birden çok sayfaya ayırın. Sınav stili seçenekleri ’ görünümünün sorularının yönetilmesine olanak tanır. Kullanıcıların aralarında serbestçe gezinmesine veya tüm öğeleri tek bir ekranda listelemesine izin veren çok sayıda soru içeren sınavlar için sayfalama kullanın.

Soru bankası

Soruları konuya göre sınıflandırın. Artık soru yapısını kısa sınavlarda düzenleyebilir ve gruplara ayırabilirsiniz.

Test İncelemesi

Öğrencilerin ’ sınav sonuçlarını kapsamlı bir şekilde gözden geçirin, cevaplarını kontrol edin ve olası tuzakları belirleyin. Başvurularını analiz edin, doğru ve yanlış cevapları belirleyin ve olası sorunların farkında olun.

duyuru

Eğitmenler öğrencilerle sadece mesaj ve e-posta göndererek değil, duyurularla da iletişim kurabilirler. Önemli duyuruları not edin ve kullanıcıları zamanında bildirimlerle bilgilendirin.

Deneme kursları

Kursun dersini ücretsiz ve halka açık hale getirin, böylece web sitelerinizin ziyaretçileri kaydolmadan önce deneyebilirler.

Sıralı damla içeriği

Sıralı Damla İçeriği, eğitim sürecinin uygun bir akışını sağlamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır. İçeriğinizi önceden planlanmış bir şekilde zaman içinde sunun. Tamamlandıktan sonra dersleri sırayla sayısal sırayla tamamlayın veya kendi dizinizi ayarlayın.

Sınıf kitabı

Katılan, kursu tamamlayan ve sınavları geçen öğrenciler hakkındaki istatistikleri yüzde olarak analiz edin.

Ders Türleri

Tipik çevrimiçi derslerden sıkıldınız mı? Bunun platformunuza olmasına izin vermeyin. İçeriğinizi farklı ders türleriyle zenginleştirin.

Eğitmenler ’ ve öğrenciler ’ profil sayfaları

Web sitenize kayıtlı her öğrencinin ve her eğitmenin kişisel bir profil sayfası vardır. Öğretmenler site etkinliklerini yönetebilir ve profil sayfasından her şeye erişebilir. Öğrenciler, kaydoldukları kurslar, istatistikler ve hesaplarındaki notlar hakkındaki bilgileri kolayca bulabilirler.

Udemy üyesi

Birkaç tıklamayla Udemy platformundan kursları içe aktarın ve her satıştan bir komisyon alın.

Önkoşullar

Önkoşul kurallarını belirleyin ve öğrencilerden daha iyi öğrenme için diğerini almadan önce bir ders almasını isteyin. Ayrıca, uygunluk kriterlerini karşılayan ve önkoşulları kullanarak başkalarının kaydolmasını engelleyen öğrenciler için kayıt ayırabilirsiniz.

Ders puanları ve istek listesi

Öğrencilerin beğenilen kursları istek listesine eklemelerine izin verin. Ayrıca kursu derecelendirebilirler. Derecelendirmeler kurs önizlemesinde gösterilir. Öğrencilerin bir satın alma kararı vermelerine yardımcı olacak ve derecelendirmelere bağlı olarak içeriği değiştirmenize izin verecektir.

GamiPress entegrasyonu

Çevrimiçi kurslarınıza kolayca oyunlaştırma ve etkinlik etkinlikleri ekleyin. Öğrencilerinizin katılımını ve motivasyonunu artırın.

Google Sınıfları

Yeni özelliğimiz, sınıflarınızı Google Classroom hesabınızdan MasterStudy web sitenize aktarmanıza ve çalışmanızı uzaktan yönetmenize olanak tanır. Bu, öğretmenler ve öğrenciler arasında uzaktan öğrenme ve materyal paylaşımı sürecinin yapılandırılmasına ve düzenlenmesine yardımcı olacaktır. Yardımı ile her öğrenci doğrudan sınıfına girebilecektir. Böyle basit bir entegrasyon, olası karışımlardan kaçınmanıza ve çevrimiçi geçişe sorunsuz ve kolay bir şekilde geçmenizi sağlar.

bbPress Entegrasyonu

Basit ama güçlü forum yazılımı, kurslara kolayca forum eklemenizi sağlar.

Ders Paketleri

Elbette paketler satarak satışları artırın. Kursları gruplandırın ve tek bir indirimli fiyattan satın. Öğrencilerin ’ ihtiyaçlarını tek bir çözümle karşılayın.

Ücretli Üyelik Pro entegrasyonu

Üyelik planları oluşturun ve abonelikte mevcut olan kurs sayısını yönetin.

Tekrarlanan abonelik ve Bir kerelik satın alma

Öğrencilerinizin kendileri için hangi seçeneğin kabul edilebilir olduğunu seçmesine izin verin.

Derslerde Video Yükleme

Öğrencilere kolayca içerik yüklemek ve sunmak için video yüklemeleri seçeneğini kullanın. Öğrencilerin dersi durdukları noktadan izlemeye devam etmelerini sağlayarak daha uygun hale getirin.

E-posta Şablonu Yöneticisi

E-posta Şablonu Yöneticisi, web sitenizde uygun bir e-posta sistemi kurmanıza yardımcı olacaktır. Yorumlar, şifre değişiklikleri, siparişler ve çok daha fazlası hakkında bildirimler de dahil olmak üzere tüm olası bildirimler için bir mesaj şablonu oluşturabilirsiniz.

Ders Sayfası Stili

Ders Sayfası Stili, ders sayfasının tasarımı için iki stil seçeneği arasından seçim yapmanızı sağlayan bir işlevdir. En çok neyi sevdiğinizi seçin ve her sayfanın görünümünü ve hissini yönetin.

9 Diller dahil

MasterStudy çok dilli bir WordPress Temasıdır. Temayı zaten 9 farklı dile çevirdik. Bu şaşırtıcı işlevsellik, web sitesi ziyaretçileriniz için yerelleştirilmiş bir deneyim oluşturmanıza olanak tanır. Çok dilli eksiksiz çözüm zaman kazandıracak ve web sitenizi çok yönlü hale getirecektir. Diller: İngilizce, Fransızca, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Rusça, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca.

Masterstudy Pro Eklentisi özellikleri:

 • Masterstudy Eğitiminde WordPress Öğrenme Yönetim Sistemi Teması ( LMS ) artık 3 ders türünüz var: metin, video, slayt gösterisi.
 • Dersler sırasında gerçek zamanlı sorular ve cevaplar özelliği.
 • Testteki gerçek zamanlı geri sayım zamanlayıcısı
 • Kısa sınav yeniden
 • Sonuçları doğru / yanlış cevaplarla test edin
 • Gelişmiş Sınavlar
 • ZOOM Video Konferans
 • PUAN
 • Özel Sertifika Oluşturucu
 • Ders değerlendirmesi
 • Ders Paketleri
 • bbPress Entegrasyonu
 • GamiPress entegrasyonu
 • Google Sınıfları
 • Ders puanları ve istek listesi
 • Önkoşullar
 • Udemy Ortaklığı
 • Kısa sınav yeniden
 • Eğitmenler ’ ve öğrenciler ’ profil sayfaları
 • Soru bankası
 • Soru modülü ( soru türleri )
 • Ders Türleri
 • Sınıf kitabı
 • Sıralı damla içeriği
 • Deneme kursları
 • duyuru
 • Kutunun dışına 1 Tıklama Demosu İçe Aktarma ile inanılmaz demolar.
 • Öğrenciler için yinelenen abonelik
 • Bir kerelik satın alma
 • PayPal ve Stripe ile entegrasyon
 • Ücretli Üyelik Pro entegrasyonu
 • Özel mesajlar
 • Sertifika oluşturma
 • Kursları kategorilere göre filtrele
 • İstek
 • Eğitmen ve Öğrenci Profili
 • ve çok daha fazlası

Masterstudy, eğitim işi için evrensel bir Öğrenme Yönetim Sistemi ( LMS ) sağlar.

Artık kurslarınızı iki şekilde satabilirsiniz:

 • Kursları doğrudan PayPal & Stripe üzerinden satma
 • Ücretli Üyelik Pro’yu kullanarak Abonelik veya Üyelik Yoluyla Kurs Satma

MasterStudy WordPress Tema Anahtar Özellikler:

 • Dersler Video Canlı Akış
 • Grup Kursları
 • Elementor Sayfa Oluşturucu
 • WP Fırın Sayfası Oluşturucu
 • Özel Sertifika Oluşturucu
 • Vue.js üzerine inşa edilmiştir
 • Otomatik Tamamlama ile Gelişmiş Arama
 • Çevrimiçi Kurslar için Masterstudy LMS Eklentisi
 • % 100 RTL Desteği
 • WooCommerce ile Çevrimdışı Kurslar sistemi
 • Ücretli reklam Ücretsiz kurslar
 • PayPal ile kurs satın alma, Stripe
 • Ders Değerlendirmesi
 • Birkaç Başlık seçeneği
 • Sass ile inşa edilmiş
 • Tarayıcılar Arası Uyumluluk: Firefox, Safari, Chrome, IE9
 • Redux çerçeveli tema seçenekleri
 • Sınırsız renk seçeneği
 • Devrim Kaydırıcısı dahil
 • Bootstrap’ta Duyarlı Düzen
 • Paralaks ve Video Arka Planı
 • 880 Google Yazı Tipleri
 • Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu
 • 7/24 Profesyonel Destek
 • Belgeler dahil
 • Entegre Mailchimp Aboneliği
 • Düzenli Güncellemeler
 • FontAwesome simgeleri
 • WPML yerelleştirme desteği
 • Tek tıklamayla demo içeriği içe aktarma
 • Ses ve Video gömme
 • PSD dosyaları dahil