Wp Residence Teması GPL Tanıtımı

Satın almak WP Residence Tema GPL Son Sürüm ve daha fazlası kulübüne katılın 23000 mutlu müşteri.

WP Residence Emlak WordPress Tema kullanıcıların, temsilcilerin, ajansların veya geliştiricilerin mülklerini ücretsiz olarak bir ücret karşılığında kaydetmelerini ve göndermelerini isteyen bağımsız acenteler ve ajanslar veya şirketler için tasarlanmış premium bir temadır, veya bir aboneliğe dayalı.

Tema, en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için ihtiyacınız olan tüm esnekliğe sahiptir. Bitmiş 400 düzgün organize edilmiş tema seçeneği benzersiz ve modern bir emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için dahildir. Saniyeler içinde başlamanız için 12 önceden hazırlanmış demo mevcuttur. Mevcut tüm demolar, kolayca etkinleştirebileceğiniz / devre dışı bırakabileceğiniz tema yöneticisi seçenekleriyle oluşturulur.

WP Residence GPL – 32 Dilde çevrilmiştir:

Arapça, Bulgarca, Çekçe, Almanca, Yunanca, İspanyolca, Fransızca, İbranice, Hintçe, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Islenka, İtalyanca, Japonca, Korece, Felemenkçe, Nederlands ( België ), Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, Slovenščina, Sırpça, Svenska, Rusça, Tayca, Türkçe, Urduca – Pakistan, Vietnamca, Basitleştirilmiş Çince. Bazı çeviriler, wp-admin kontrol panelinden kolayca yapılabilecek düzenlemeler gerektirebilir.

Residence GPL Teması Genel Özellikler

Başlamak Kolay
Mevcut demoları sever misiniz? Birkaç tıklamayla herhangi bir demoyu içe aktarın ve hemen düzenlemeye başlayın.

Tamamen Duyarlı ve Retina hazır
Tema tüm telefonlar ve tabletler için hazır. Tüm platformlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunun.

Elementor Widget’ları hazır
Tema, WordPress deposundan ( yüklenen Elementor Eklentisi ) ile etkinleştirilebilen ve kullanılabilen ayrı bir eklenti Wp Residence Elementor Eklentileri içerir. Tüm tema emlak kısa kodları Elementor Page Builder ile kullanılabilir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı ve Ultimate Eklentileri dahildir
WPBakery Sayfa Oluşturucu gelişmiş WordPress bilgisi olmadan sürükleyip bırakan bir sayfa oluşturmak için araçlar sağlar. Ultimate Addons, varsayılan WPBakery Page Builder’a tasarım çeşitliliği seçenekleri için çok sayıda ekstra kısa kod ekler. Revolution Slider, çeşitli efektlere ve başlık ortamı olarak ayarlayabileceğiniz bir video arka planına sahip şık slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır.

Ödemeler için WooCommerce Desteği
Hangi ülkeden olursanız olun, WpResidence ile para kazanmak artık daha kolay! WooCommerce tarafından desteklenen herhangi bir satıcı aracılığıyla Üyelik Gönderme veya Ücretli Gönderme için WooCommerce ödemelerini etkinleştirin ve tema ödemelerini işleyin.

Çok Dilli Hazır
Wp residence, birden fazla dil eklentisi ile kullanılmaya hazırdır. Tema, Weglot ( 3. taraf çok dilli eklenti ) veya WPML ( 3. taraf çok dilli eklenti ) ile resmi olarak test edilmiştir.

Güçlü Tema Yöneticisi
Yönetici alanından tema seçeneklerini veya içeriği kolayca yönetin. Güçlü bir emlak web sitesi oluşturmak için 400’den fazla düzgün organize edilmiş ayar mevcuttur.

WordPress 5.1 ve Gutenberg Hazır Blokları
Yeni WordPress 5.01 Gutenberg editörü ve Wp Residence Gutenberg Blocks ile sayfalar oluşturun. Tema WordPress son sürümü ile tamamen uyumlu

AB Pazarı için STRIPE SCA Düzenlemeleri hazır
WpResidence STRIPE API entegrasyonu, Eylül 2019’dan bu yana Avrupa ödeme işlemcileri için geçerli olan en son SCA – AB Pazarı düzenlemelerini takip etmektedir.

GDPR Hazır
Tema, Avrupa merkezli müşteriler için GDPR gerekliliklerine uygundur. Aracılara, ajanslara, geliştiricilere veya site yöneticisine e-posta bildirimleri göndermeden önce kullanıcıların kontrol etmesi gereken tema formundaki her iletişim formu için bir onay onay onay kutusunu etkinleştirebilirsiniz. Kullanıcılar profillerini ve ayrıntılarını istedikleri zaman kullanıcı kontrol panelinden silebilirler.

Google Haritalar API’sı veya Açık Sokak Haritası için optimize edilmiştir
Google Haritalar için tema kodu, istekleri yalnızca Google Haritalar’ın bulunduğu sayfalarda API’ya kaydetmek için optimize edilmiştir. Google Haritalar API anahtarına sahip 13 demomuz var, günde binlerce ziyaretçi ve $ 200 aylık ücretsiz krediyi ek ücret ödemeden kullanıyoruz. Ücretsiz bir MAP entegrasyonu istiyorsanız Open Street Map’e geçebilirsiniz.

Ajanslar ve Geliştiriciler aracılarını ekleyebilir, aracılarını ’ listelerini 1 tıklamayla devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilir.

Standart kullanıcılar özellik ekleyebilir, ancak bir profil oluşturmazlar.

Her kullanıcı türü için farklı Üyelik Paketleri oluşturulabilir.

WpEstate CRM
Temanın formları ( özelliği, aracısı, ajansı, geliştiricisi ve iletişim sayfası ) aracılığıyla alınan e-postaları ve kişileri / liderleri yönetici kontrol panelinden yönetin. Gayrimenkul işinizi yönetmeyi kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan her şey.

Başlık ve & Menü Seçenekler
Dikey menü ve Mega Menü dahil 4 farklı menü tasarım stili arasından seçim yapabilirsiniz. Üstbilgi olarak Google Haritalar, Video Üstbilgi, Özellikler Kaydırıcısı, Devrim Kaydırıcısı, Paralakslı statik görüntü veya hiçbirini seçebilirsiniz.

Haritalar ve Fiyat Pimleri
Müşterilerinize Google Haritalar veya OPEN STREET MAP’ta mülk arama imkanı sunun ve coğrafi konum ( ile veya diğer alanlarda ) konumlarının yakınında sonuçları kolayca bulabilirler. Her mülkün özel resim pimi harita üzerinde veya fiyat pimi olabilir, bu nedenle kullanıcıların aradıkları emlak listesi türünü tespit etmeleri kolaydır.

Gelişmiş Arama Seçenekleri
Müşterileriniz için güçlü bir emlak araması oluşturun. Özel alanlarınız da dahil olmak üzere sınırsız arama alanı ekleyin. Şehir, alan veya eyalet için otomatik tamamlama ile arama seçeneği de dahil olmak üzere 9 tasarım seçeneği arasından seçim yapın. Ajax aramasıyla sonuçları aynı sayfada anında alın. Durum – – > Şehir – > Alan açılır bağımlılığı yerleşiktir, bu da kullanıcıların seçilen bölgeye ve seçilen şehre göre alanlara göre şehirleri gördüğü anlamına gelir )

Yarıçap Arama
Yarı Harita stili sayfaları ( arama sonuçları, özellikler yarısı listesi veya özellik kategorileri yarısı için yarıçap araması etkinleştirilebilir / devre dışı bırakılabilir. Varsayılan yarıçap değerini ve yarıçapı mil veya km olarak göstermek istiyorsanız seçebilirsiniz. Canlı demo – http://wpresidence.net/half-map-radius-search/

Özellikler Listesi Seçenekleri
Mevcut emlak kısa kodları veya özel sayfa şablonlarıyla belirli durumlara, kategorilere, türlere, şehirlere veya alanlara göre mülk listeleri oluşturun. Özellikleri varsayılan olarak yarım harita stili sayfasında veya resmi liste sayfasında liste veya ızgara stili olarak gösterebilirsiniz. Yerleşik 5 özellik kartı türü vardır veya kendi kartınızı özel olarak oluşturabilirsiniz.

Mülkiyet Alt Birimleri
Her bir özellikte, diğer özellikleri alt birim olarak ekleyebilirsiniz. Alt birimler gelişmiş arama sonuçlarında gösterilir.

PDF Baskı Elemanları Yönetimi
Print özelliği seçeneğinde hangi özellik öğelerinin gösterileceğini kontrol edin.

Benzer Özellikler
Her mülkün sonunda, müşteriler her bir mülkün sonunda aynı şehir, alan ve türden benzer listeler bulabilirler.

Sanal Tur
Daha fazla alıcı çekmek için doğrudan emlak sayfasından sanal turlar geliştirerek gayrimenkul teklifinizi gösterin. Artık sanal turu başlık medyasında veya sayfa içeriğinde gösterebilirsiniz.

Ön Uç Mülk Sunumu
İsterseniz, kullanıcıların özelliklerini beyaz etiketli bir kullanıcı kontrol panelinden kaydetmelerine, göndermelerine ve düzenlemelerine izin verin. Yönetici olarak, her bir özelliği manuel olarak onaylayabilir veya temanın bunları otomatik olarak yayınlamasına izin verebilirsiniz. Her kullanıcı profil bilgilerini, en sevdiği emlak listelerini ve kaydedilmiş aramaları kontrol panelinden düzenleyebilir.

Ön Uç Mülkiyet Teslim Formu Kontrolü
Ön uçta hangi alanları ve hangi zorunlu alanları göstermek istediğinizi belirtin.

İletişim Sayfası ve İletişim Formları
Gayrimenkul şirketi konum bilgilerinizi harita üzerinde, iletişim bilgilerinizi ve doğrudan e-postanıza giden entegre bir iletişim formunu içeren özel bir iletişim sayfası oluşturun. Ayrıca, tema iletişim formunu bir İletişim 7 formuyla değiştirebilirsiniz.

Tasarım Seçenekleri
Başlık tasarımlarından ve menü stillerinden site genişliğine, başlık yüksekliğine, içerik dolgusuna veya widget dolgusuna, kenarlık yarıçapına veya kenarlık boyutuna ve çok daha fazlasına kadar tema tasarımını yönetin.

Özel Renkler
Tema renkleri isteğini üstbilgiden altbilgi öğelerine doğrudan tema seçeneklerinden değiştirebilirsiniz.

Altbilgi Seçenekleri
9 farklı altbilgi sütun düzeni seçeneği arasından seçim yapın ve altbilgi renklerini yönetici alanından değiştirin. Altbilgiye sunulan widget’lardan herhangi birini ekleyin. Ayrıca, bir altbilgi arka plan görüntüsü ekleyebilirsiniz.

Tipografi Seçenekleri
400’den fazla Google yazı tipi, yazı tipi boyutu ve yazı tipi ağırlık kontrolü ve yazı tipi alt kümesi yönetimi ile tema tipografisi üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Blog Listesi Düzenleri
Izgara veya liste stili arasında seçim yapın ve blog listenizi kolay ve işlevsel hale getirin.

Sınırsız Kenar Çubuğu
Tema, önceden tanımlanmış birkaç kenar çubuğuyla birlikte gelir, ancak kendi kenar çubuklarınızı oluşturabilir ve bunları yönetici seçeneklerinden özel widget’lar veya diğer widget’lar temasıyla doldurabilirsiniz.

Hız için optimize edilmiştir
Tema, manuel olarak silebileceğiniz yerleşik bir önbellek sistemi ile birlikte gelir veya her 4 saatte bir otomatik olarak yenilenir ). Ayrıca, bir sayfada ( gösterilecek pim sayısını sınırlayabileceğiniz ve bu dosyalar için CSS ve JS seçeneklerini minimize edebileceğiniz için harita hızını ) optimize etmek için özel seçenekler içerir.

Çeviri Hazır
Tema .po dosyaları aracılığıyla herhangi bir dile çevrilebilir. Çevirinizi doğrudan oraya ekleyebilmek ve kesintisiz tema güncellemeleri yapabilmek için bir alt tema zip’i ekliyoruz.

Elementor Uyumlu
Tema Elementor uyumludur. Elementor eklentisi ( için oluşturulmuş 10 WP Residence kısa kodumuz ve Elementor ) için özel özellik şablonu kısa kodumuz var.

Residence Tema GPL Detaylı Özellik Listesi

 • Tüm sorularınızı, yorumlarınızı ve isteklerinizi derhal cevaplamak için özel destek ekibi.
 • WordPress son uyumluluğu.
 • HTML5 ve CSS3 ile üretilmiştir.
 • Bootstrap 3 üzerine inşa edilmiştir
 • Yazı Tipi Müthiş simgeleri dahil
 • Çapraz Tarayıcı uyumlu, Firefox, Chrome, Safari, Opera, Edge üzerinde test edilmiştir
 • Dahil olan eklentiler: WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Devrim Kaydırıcısı ve Nihai Eklentiler ( $ 65 değeri )
 • Tüm Akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlarda% 100 Duyarlı ve Retina hazır.
 • 12 Demo ve 1 tıklama demo içe aktarma
 • Ayrıntılı talimatlar içeren kapsamlı kılavuz
 • Tema seçeneklerini içe ve dışa aktar.
 • Tema CSS ve JS’yi en aza indirin.

GDPR% 100 hazır

 • Kullanıcı kontrol panelindeki profil düğmesi seçeneğini silin. ( Kullanıcı hesabımla ilgili tüm verileri siler ) Profilim, Mülklerim, Faturalarım, Mesajlar ve Kayıtlı Aramalar <TAG1>
 • İletişim formu 7 entegrasyonu veya birlikte verilen form için tema seçenekleri aracılığıyla form bildirimleri için GDPR onay kutusunu etkinleştirin

Open Street & Google Haritalar Haritalar Özel Entegrasyon:

 • Listede bir mülkün üzerine geldiğinde yarım Harita – pin infobox’u haritada otomatik olarak aç
 • YENİ: Fiyat haritası 2 seçenekli pimler: fiyat tam veya fiyat kısa ( ex: 10000 ) yerine 10k. Fiyat pimleri farklı özellik türleri için özel renklere sahip olabilir ( ex: satış ve kiralama )
 • Google Haritalar Daha yüksek hız için FILE’dan okuma sistemini sabitleyin. 2500 listeli demoya bakın – http://demo3.wpresidence.net/
 • Aynı konumdaki emlak listeleri için örümcek
 • Yöneticiden yükleyebileceğiniz ayırt edici pimler görüntüleri
 • Snazzy Maps ( harita renklerini istediğiniz gibi şekillendirin ).
 • Google Haritalar türü seçeneği. Varsayılan ekran olarak Arazi, Yol Haritası, Uydu, Hibrit arasından seçim yapın. Ön uçta, kullanıcı ekranı harita denetimlerinden değiştirmeyi seçebilir.
 • Hız optimizasyonu için haritada gösterilecek maksimum pim sayısını sınırlayın.

Gelişmiş Arama:

 • Yarıçap arama yarım harita listesi sayfa stiliyle çalışır. Mesafeyi mil veya km olarak göstermek de dahil olmak üzere tema seçeneklerinden yarıçap ayarlarını yönetin.
 • YENİ: Seçilen arama alanlarına dayalı otomatik özellik listesi – bir anahtar kelimeyle de çalışır
 • YENİ; Adres, Şehir, Alan, Eyalet alanı türüyle arama türü 10, kendi özel alanlarınızla senkronize edilen genişletilmiş arama seçenekleri
 • YENİ: Anahtar kelime aramasıyla 11 türünü, kendi özel alanlarınızla senkronize edebilen genişletilmiş arama seçenekleriyle arayın
 • Gelişmiş arama konumu seçenekleri: başlık ortamından önce, başlık ortamından sonra yapışkan aramayı etkinleştir evet / hayır, arama kenar boşluğunu kontrol et
 • Özel alanlar sınırsız arama alanını destekler
 • 9 TABS’lı seçenekler de dahil olmak üzere başlık ortamlarında arama yapmak için Gelişmiş Arama türü seçenekleri.
 • Sekmelerle arama yapmak için, mevcut taksonomilerden ( kategori, tür, şehir, alan, durum ) kendi kategorilerinizi sekmelerde seçebilirsiniz.
 • Sekmelerle arama kullanıyorsanız, her sekme kategorisi için min ve max fiyat kaydırıcı değerini ayarlayın
 • Satır başına arama alanı sayısını kontrol edin ( 1, 2, 3 veya 4 ) kullanabilirsiniz
 • Gelişmiş arama sonuçları sayfası için standart sayfa veya yarım harita sayfası stili
 • Özellik kimliğine göre arama ( otomatik veya manuel ID )
 • Özellik başlığı anahtar kelimesine göre arama
 • Özel açılır alanlara göre arama
 • Gelişmiş aramada yatak odası, oda, banyo açılır olarak göster
 • Özel alanlara göre arama ( tarih, metin, sayı türü )
 • Fiyat Kaydırıcısını etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Fiyat kaydırıcısı için min ve max değerlerini ayarlayın
 • Gelişmiş Arama Seçenekleri: kaydırıcılı üstbilgi göster, açık veya kapalı modda göster
 • Özel taksonomiler için alt kategoriler desteği ( Şehir, Alan, Tür, Kategori, Durum )
 • Her kategori ve alt kategori için, ( Şehir, Alan, Tür, Kategori, Durum ) özel taksonomileri için birkaç kategori listelenmiştir.
 • Durum – Şehir – Gelişmiş aramada alan açılır bağımlılığı, özellikler listesi, özellikler listesi yarısı ve özellikler listesi dizin stili

Para kazanmak:

 • Ücretli Teslim ve Üyelik sunumu için WooCommmerce Ödemeleri.
 • Ödeme seçenekleri için Şerit Satıcı, PayPal Satıcı veya Banka Havalesi.
 • Tekrarlayan seçeneğe sahip üyelik paketleri, böylece sitenize kendi gayrimenkul mülklerini göndermek istiyorlarsa müşterilere ücretli üyelik sunarsınız. Bu seçenekle, yayınlanan her ücretsiz liste için gün içinde sona eren ücretsiz üyelik listeleri sunabilirsiniz.
 • VEYA her bir mülkün yayınlanması için ücretlendirme ayarıyla Ücretli Liste Seçeneğini etkinleştirin, bir mülkün ( özellikli = olarak ilk olarak listelerde ) olarak ayarlanması için ek bir ücret talep edin.
 • VEYA, isterseniz, ücretsiz gönderim bırakın
 • VEYA, gönderime hiç izin vermeyin ve tüm mülklerinizi yöneticiden ekleyin

Bu GPL Ürünü olduğunu geliştirici tarafından satılanla aynı tema ve orijinal şirket.

Bizim okumak Şartlar ve Koşullar ve SSS satın almadan önce.