Neden Shoptimizer?

Shoptimizer’ı, çoğu web üzerindeki en iyi e-ticaret sitelerini analiz eden Baymard tarafından kapsanan araştırma ve en iyi uygulamalara dayanarak oluşturduk. Hız, tasarım ve dönüşümler çok önemlidir.

Kontrol sizde

WooCommerce ile kendi verilerinize sahip olun ve bunları kontrol edin. Ayrıca, 5.000’den fazla uzantı ile mağazanıza ek işlevsellik eklemenin birden fazla yolu vardır. Varyasyonlar söz konusu olduğunda sınır yoktur.

Her adımda oradayız

ThemeForest’ta 10.000’den fazla müşterimizle, destek için mükemmel bir 5 yıldızlı derecelendirmeye sahip deneyimli WooCommerce yazarlarımız. Her fırsatta hızlı yanıtları ve ayrıntılı belgeleri garanti ediyoruz.

En hızlı e-Ticaret teması.

Hız önemlidir — milisaniye bile gecikme kayıp emirlere eşittir. Shoptimizer’ı sektördeki en popüler WooCommerce temalarına göre karşılaştırdık.

Dönüşümler için

Araştırmalar, bir saniyelik bir gecikmenin bile dönüşümlerde% 7’lik bir azalmaya eşit olduğunu göstermiştir. Bu çevrimiçi işletmeler için gerçek para — hız hayati bir faktör haline geldi.

Daha iyi SEO sıralamaları

Organik arama, çoğu işletme ’ performansının büyük bir bölümünün yanı sıra alıcı hunisinin kritik bir bileşenidir ve sonuçta kullanıcıların bir etkileşimi tamamlamasını sağlar.

Rekabetten daha hızlı

Shoptimizer’ı önde gelen beş WooCommerce temasıyla karşılaştırdık. Performans, hız ve ilk anlamlı boya süresi açısından nasıl biriktiğini görün.

Minimize ve Kritik CSS otomatik olarak oluşturulur!

Shoptimizer, süper hızlı yükleme için ana CSS dosyasının otomatik minikleştirilmesini içeren hıza bağlı tema seçenekleri içerir. Ayrıca, dinamik olarak bir kullanıcının görünüm alanının içeriğini neredeyse anında yükleyecek şekilde ‘ kritik CSS ’ stil sayfası oluşturur.

Bu GPL Ürünü olduğunu Geliştirici tarafından satılanla aynı temayı TAMAMLA ve orijinal şirket.

Bizim okumak Şartlar ve Koşullar ve SSS satın almadan önce.

Bu kritik CSS, e-Ticaret işletmeleri için büyük bir dönüşüm kilometre taşı beklemeden — sitenizle anında etkileşim izlenimi verir.