Traveler GPL Tema Son Sürüm

Gezgin – Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması sana yardım eder Zaman kazanmakTasarrufYüzü KaydetKaydedebilecek her şeyi kaydedin çevrimiçi rezervasyon seyahati yapmak için: Tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu, esnek çevrimiçi ödemeler, otomatik bildirimler, Satış Ortağı sisteminden kazanç, Google Takvim, TripAdvisor Takvimi, Airbnb Takvimi, HomeAway Takvimi ile senkronize edin.

Gezgin sadece bir Seyahat rezervasyon teması değil, bir seyahat web sitesi, Marketplace, Seyahat Acentası, Tur Operatörü, Araba Transferi, Etkinlik / Etkinlik, Otel Rezervasyonu, Oda Bnb, Villa Kiralama, Tatil Köyü Kiralama, Uçuş Rezervasyonu, Ortaklık Seyahati Yap web sitesi. Amacınız için kullanmak istediğiniz herhangi bir hizmeti açmak / kapatmak kolaydır.

Seyahat ürünleri üzerinde 6 yıllık çalışma ile size seyahat siteniz için en iyi ürünü optimize edeceğimizden eminiz UX / UI, dost canlısı mobil arama motorunda.

Gezgin sağlanan akşam yemeği Aşağıdaki özellikler:

– 15 Önceden yapılmış demolar ve en iyi optimize edilmiş UI / UX ile güncellemeye devam edin ve dünyadaki seyahat trendleriyle iletişime geçin.

– 400 Dinamik bir sistem oluşturmanıza yardımcı olmak için Tema Seçeneklerinde esnek seçenekler.

– Önceden hazırlanmış demo düzenimize dayanarak, bir sistemi kendi yönteminizle yapmak için kullanılan birçok öğeyi kullanarak düzeninizi tanımlayabilirsiniz.

– Tur acentesi, tur operatörü, seyahat blog yazarı, otel web sitesi için doğrudan yerinde rezervasyon yapan her türlü seyahat web sitesi yapılmasına yardımcı olun veya hepsini tek bir sitede karıştırın.

– Marketplace yapılmasına yardımcı olun, Partner / Vendor’un listeyi ücretsiz veya ücretli olarak yükleyebilmesini sağlar.

– Form Oluşturucu yerleşik herhangi bir cihazda kullanılabilen tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu.

– Form Oluşturucu çeşitli alan türlerini ( metin alanları, açılır listeler, birden çok seçenek yapabilir .. ), özel alanları gerekli veya isteğe bağlı hale getirebilir, istediğiniz kadar alan oluşturabilir.

– Birçok eklentiyle WooCommerce ödeme ile çok öğeli rezervasyon Ödeme yapmak için ücretsiz.

– Çok dilli WPML ve Arapça dillerle RTL düzeni.

– Destek Üyeliği işlevleri derlemeleri, İş Ortağı / Satıcı’nın Free, Paid tarafından yükleme listesi için bir paketle satın almasına izin verir.

– Yerleşimi istediğiniz gibi yapılandırabileceğiniz ve yerinde dostça hale getirebileceğiniz, güçlü bir şekilde filtrelenebilir, sıralanabilir ve aranabilir bir rezervasyon listesiyle.

– Otel, Tur, Araba, Kiralama, Etkinlik, Uçuş, Otel, Oda için Kategori yapmak gibi her hizmet için sınırsız nitelik ekleyin. Bu özellik ayrıca filtre arama ilerleme formuna da yerleştirilir.

– Araılabilir daha güçlü hale getirmek için Gelişmiş Arama’yı kolayca oluşturun.

– Destek Bu arada yapı konumu yapısı için konum sonrası türü. Google haritasının lat & longtidule dahil.

– Seyahat siteniz için kullanabileceğiniz ve yapılandırarak Açık, Kapalı yapabileceğiniz birçok hizmet: Otel, Oda ( Konaklama ), Tur, Kiralama, Araba, Uçuş.

– Yukarıdaki tüm hizmetler için bir Marketplace sistemi veya tek bir site oluşturabilirsiniz.