Astra Pro Eklentileri GPL, Astra temasının işlevlerini genişleten premium bir eklentidir. Ana tema temizdir, SEO dostudur ve hız için optimize edilmiş performansa odaklanır. Astra Pro Addon, bu güzel ve çok iyi bilinen tema için ek özelleştirme olanağı sağlar.

Astra PRO Addon Premium GPL Son Sürümünü satın alın ve 23000’den fazla mutlu müşterinin kulübüne katılın .

Bu GPL Ürünü, geliştirici ve orijinal şirket tarafından satılan temanın TAMAMEN aynısıdır .

Satın almadan önce Şartlar ve Koşullarımızı  ve  SSS bölümümüzü okuyun  .

Astra PRO GPL Özellikler Listesi

  1. Astra, jQuery’nin işlemeyi engellemesini ve performansı etkilemesini önleyen Vanilla JavaScript’i kullanıyor.
  2. Astra, diğer WordPress temalarının gerektirdiği 100 KB’a kıyasla 50 KB’den daha az kaynak gerektirir.
  3. Astra, varsayılan WordPress verilerini kullanır ve her kod parçasının optimize edildiğinden emin olmak için en iyi kodlama standartlarını takip eder.
  4. Astra hız için tasarlandı ve performans için tamamen optimize edildi. En hafif tema olduğundan 0,5 saniyeden kısa sürede yüklenir!
  5. Başlıklar, bloglar, tek sayfalar, gönderiler vb. gibi web sitesi kapsayıcısının düzenini yönetmek için düzenleri kullanın.
  6. Astra, Astra Pro eklentisiyle daha da genişletilebilecek çeşitli dahili üstbilgi ve altbilgi seçenekleriyle birlikte gelir.
  7. Favori sayfa oluşturucunuzla güzel şablonlar oluşturun veya web sitenizdeki mega menüye bir düzen eklemek için bir kısa kod bırakın.
  8. Astra, tamamen WooCommerce’e hazırdır ve kişiselleştirici aracılığıyla mağazanızı oluşturmanıza ve tasarlamanıza yardımcı olur. Bugün hızlı ve çekici bir mağaza inşa edebilirsiniz!
  9. Astra ile web sitenizdeki varsayılan kenar çubuğunun ayarlarını ve özelleştirmelerini geçersiz kılabilecek sayfaya özel kenar çubukları oluşturabilirsiniz.
  10. Bu, kullanıcı sayfayı kaydırdığında bile sayfanın üstünde kalan bir başlıktır. Sayfanın herhangi bir yerinden menüye hızlı erişim sağlar.

LearnDash Entegrasyonu

Astra LearnDash Entegrasyonu, çevrimiçi kurs sunmaya yönelik güzel bir web sitesi oluşturmanızı ve tasarlamanızı kolaylaştırır.

Astra GPL size daha iyi bir öğrenme deneyimi sağlamaya daha fazla odaklanan çeşitli tasarım seçenekleri ve özellikleri sunar.

LearnDash ile bir sonraki çevrimiçi kursunuz için dikkat dağıtıcı olmayan, dönüşüm odaklı bir web sitesi oluşturmak ister misiniz? Bunu Astra ile birleştirin ve bunu yapmanıza yardımcı olacak birçok özelleştirmeyi keşfedin.

LifterLMS Entegrasyonu

Astra LifterLMS entegrasyonu, web sitenize erişen öğrenciler için en iyi çevrimiçi öğrenme deneyimini barındırmanıza olanak tanır. Astra, web sitenizdeki her şeyi kişiselleştirmek ve güzel görünmesini sağlamak için tam tasarım özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar.

Dikkat dağıtmayan öğrenme, dönüşüm odaklı ödeme sayfası ve daha fazlası gibi özellikler, öğrenmeye ve daha yüksek dönüşümler sağlamaya odaklanan hedefli bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Mega Menü

Astra ile kullanıcı dostu ve ilgi çekici, etkileşimli mega menüler oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Başlık Tasarımı

Yapışkan başlık, şeffaf başlık vb. gibi çeşitli başlıklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Aralık Kontrolü

Güzel ve okunabilir bir web sitesi oluşturmak için düzenler ve modüller içindeki boşlukları yönetin.

WooCommerce Tasarımcısı

Astra, hızlı ve temiz bir WooCommerce mağazasını hızlı bir şekilde oluşturmak için mükemmel bir WordPress temasıdır.

Altbilgi Widget’ları

Çeşitli altbilgi düzenleri arasından seçim yapabilir ve onu daha çekici hale getirmek için widget’lar ekleyebilirsiniz.

Kancalar ve Filtreler

Kancalar ve filtreler, bir web sitesindeki her şeyi özelleştirmenize ve siteyi kendinize ait hale getirmenize olanak tanır.

Sayfa Başlıkları

Web sitenizin sayfalarına yukarıdaki, aşağıdaki ve birincil başlıkları ekleyin ve özelleştirin.

5 Yıldızlı Destek

Özel bir geliştirici grubuyla, zamanında destek ve güncelleme alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Sizi tekrar görmeyi çok isteriz.